Leśna Polana 2021

www.lesnapolanawczasy.pl

+48 665 259 701

Jarosławiec | Polska

Polityka prywatności

Zarezerwuj teraz!

Zarezerwuj teraz!

Zagospodarowanie terenu na potrzeby Gości umożliwi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Na terenie Leśnej Polany znajduje się plac zabaw dla dzieci-  trampolina,  huśtawki, bujaki, gokarty,

zjeżdżalnia, piaskownica, domek do zabaw, mini skałki oraz tablica kredowa.

Dodatkowymi atrakcjami są:

boisko do piłki nożnej, piłki siatkowej, koszykówki, miejsce na ognisko, grill, altana, bilard, piłkarzyki oraz ping pong.

Atrakcje

Z myślą o tych, którzy chcieliby w ciszy i spokoju oddać się swojej pasji, stworzyliśmy dogodne ku temu miejsce - RAJ DLA WĘDKARZY!

Możliwość bezpłatnego łowienia ryb w stawach na terenie posesji, a złowioną rybkę można wziąć na użytek własny.

Stawy

Zarezerwuj teraz!

 

JAROSŁAWIEC- miejscowość letniskowa, położona na Wybrzeżu Środkowym, wśród sosnowych lasów, obok jeziora Kopań oraz Wicko. Jarosławiec posiada piaszczystą plażę oraz wspaniały mikroklimat. Położony między Darłowem i Ustką, blisko Słowińskiego Parku Narodowego jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki po okolicy.

 

CO WARTO ZWIEDZIĆ BĘDĄC W JAROSŁAWCU?

 

PLAŻA – Jarosławiec zyskał miano „polskiego Dubaju”. Wszystko za sprawą sztucznej plaży usypanej na morzu. To miejsce jest unikatem na skalę europejską i cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Warto przespacerować się też po klifach- niektóre z nich mierzą nawet 45 metrów i stanowią naturalne punkty widokowe.

 

LATARNIA MORSKA – Jednym z wielu miejsc wartym uwagi w Jarosławcu jest Latarnia morska, wybudowana z czerwonej cegły na planie koła. Wysokośc latarni wynosi 33 metry, a z balkonu rozciąga się przepiękny widok na morze i dwa duże, przybrzeżne jeziora.

 

REJSY PO BAŁTYKU- Jest to ciekawa atrakcja na spędzenie wolnego czasu. Wieczorem można podziwiać najpiękniesze widoki, kiedy to słońce chowając się za linię horyzontu, rozświetla powierzchnię morza.

 

MUZEUM BURSZTYNU- Zwiedząjący mogą zagłębić się w świat tego, niezwykłego, bałtyckiego minerału. W muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów. Cała wystawa podzielona jest na 3 części:

-Bursztynowy las – gdzie możemy poznąc genezę bursztynu bałtyckiego, jego odmiany i formy

-Kopalnia- tutaj zobaczymy złoża bursztynu i metody jego wydobycia

-Inkluzje- na tej wystawie możemy podziwiać faunę i florę zamkniętą w bursztynie.

 

AQUAPARK PANORAMA MORSKA -Kilka różnego rodzaju basenów rekreacyjnych pozwala na beztroską zabawę, która nigdy się nie nudzi. Jest tu basen z rwącą rzeką, basen ze zjeżdżalniami, basen z falą morską, masaże wodne, gajzery powietrzne, grzybki i leżanki rurowe.

 

KRAINA PAPUG – Możemy zobaczyć żywe gatunki tych pięknych ptaków, a jest na co popatrzeć, ponieważ lata tam około stu różnych ptaków.

 

KRAINA MOTYLI- Dzięki idealnemu odwzorowaniu mikroklimatu – motyle czują się swobodnie i chętnie siadają na ludziach. Zdjęcie z motylem na dłoni czy nosie to świetna pamiątka na długie lata.

 

JU- HUU – PARK LINOWY – Zabawa wśród drzew, huśtawek, lian z pewnością spodoba się maluchom.

 

SZLAKI ROWEROWE I TURYSTYCZNE – Międzynarodowy szlak rowerowy „Dookoła Bałtyku”

 

SKANSEN W STARYM MŁYNIE – Mieści się w odległej o 4 km od Jarosławca miejscowości Naćmierz. Oryginalne wnętrza i maszyny, a nawet resztki mąki z ostatniego przemiału, nadaje temu miejscu właściwego charakteru.

 

GALERIA RYBACKA – Jedyne muzeum rybołówstwa na Pomorzu Środkowym. Muzeum mieści się w miejscowości Jezierzany, oddalonej o 3 km od Jarosławca.

Okolica